عمومی

گن جراحی ابدومینوپلاستی چیست؟

گن جراحی ابدومینوپلاستی

گن جراحی ابدومینوپلاستی

گن جراحی ابدومینوپلاستی بنا بر تجویز پزشکان پس از اعمال زیبایی در زنان و مردان در نقاط مختلف بدن استفاده میشود و بنابر نقطه جراحی شده از انواع مختلف گن برای بهبودی سریعتر بیمار و رسیدن به نتیجه ای مطلوب تر از این محصولات استفاده میشود.گن جراحی برای انواع مختلف جراحی شکمی مثل ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن کاربرد داشته و باعث بهبود سریعتر در ناحیه جراحی شده و نتیجه ایده آل تر خواهد شد.
به دلیل ضرورت استفاده از این گن پزشکان در تهیه گن به بیماران توصیه های مهمی انجام میدهند که این توضیه ها ضرورت انتخاب یک گن با کیفیت را دوچندان خواهد نمود.

به دلایل مختلفی از جمله بارداری یا کهولت سن و یا ناتوانی های حرکتی چربی های اضافه در بدن اشباع شده و به حالت نیمه سخت یا سخت در می آید که این چربی ها با ورزش و رژیم غذایی از بین نمیرود و شخص برای حذف چربی و رسیدن به وزن ایده آل نیاز به جراحی ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن خواهد داشت.همچنین در جراحی ابدومینوپلاستی جراح ضمن خارج نمودن چربی های سخت شده اقدام به حذف پوست های زائد با ظاهر افتاده می نماید که با استفاده از گن حراحی ابدو میتوانید نتایج فوق العاده ای کسب نمایید.این روش یکی از محبوب ترین روش های عمل های زیبایی در جهان می باشد.اغلب افراد تصور میکنند ابدومینوپلاستی روشی برای کاهش وزن می باشد اما این روش بیشتر برای زیبایی ناحیه شکم کاربرد دارد و گن های جراحی ابدومینوپلاستی با ایجاد فشار  مناسب در محل جراحی باعث شکل دادن و کاهش تورم ناحیه تحت درمان خواهد شد.

گن جراحی ابدومینوپلاستی

گن جراحی ابدومینوپلاستی از بهترین مواد اولیه دوخته می شود

گن های عرضه شده در فروشگاه تخصصی کیش طب از مرغوبترین مواد ضد حساسیت و بسیار نازک می باشد که برند لیپوتکس ساخت کشور ترکیه از مرغوبترین نوعر این گن ها می باشد.

 

گن های جراحی بیشتر در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد و با مشورت پزشک میتوانید این گن ها را در شب خارج نمایید.گن های لیپوتکس از مواد محکم مصنوعی و ضد حساسیت از جتس لیکرا فشار مناسب را به بدن وارد میکنند و در سایز بندی های مختلف و در نقاط مختلف بدن قابل استفاده می باشد که جراح برای کسب نتایج بیشتر از این گن ها تجویز نموده و به بیمار توصیه های لازم را ارائه خواهد نمود.از جمله مزایای استفاده از گن جراحی ابدومینوپلاستی بع موارد ذیل اشاره میشود:

 

 

کاهش کبودی محل جراحی

با برش های ایجاد شده توسط جراحان در نقاط جراحی ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن رگ های خونی که در محل جراحی جاری هستند برش خورده و خون به بافت های اطراف محل جراحی وارد می شود و ضمن حرکت به سمت بالای پوست ، رنگ قرمزخون با بافت مخلوط شده و کبودی را ایجاد میکند. کبودی های ایجاد شده پس از قرمزی به رنگ بنفش و سپس سبز در خواهد آمد. گن جراحی ابدومینوپلاستی ضمن ایجاد فشار بر بافت و کمک به رفع کبودی از حرکت خون به سمت بالا جلوگیری کرده و حداقل کبودی ممکن در محل جراحی رخ خواهد داد.

کاهش تورم در نقاط جراحی شده

بدن بعد از جراحی های بافتی مایعاتی برای بهبود نقاط جراحی شده تولید میکند که در جراحی ابدومینوپلاستی بافت جراحی شده متورم شده و پوشیدن گن باعث بهبود و راحتی حرکت شما شده و ضمن ایجاد گردش مناسب خون در محل جراحی تورم کاهش می یابد که گن جراحی ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن با وارد نمودن فشار مناسب ، تورم محل جراحی را سریعتر بهبود می بخشد.

بهبود سریعتر جای زخم

در جراحی های عمومی مانند ابدومینوپلاستی یا ساکشن پزشکان حاذق به ضورت استراتژیک محل های برش را در لایه های پوستی افتاده انتخاب میکنند تا از نمای آینده محل جراحی اثرات کمی باقی بماند ولی علاوه بر مهارت جراح مسائل مهمی همچون وضعیت سلامت جسمی بیمار یا استعداد ژنتیکی در بهبود جای زخم اثرگذاری بالایی دارد. در صورت استفاده از گن جراحی ابدومینوپلاستی و یا گن لیپوساکشن با فشار وارد شده به نقاط برش و جمع شدن این نقاط از باز شدن محل برش جلوگیری شده و در نقاطی که نیاز به جوش خوردن دارد سلول های پوستی و عضلانی سریعتر متصل می شود و این فرآیند به بهبود سریعتر زخم و کم شدن آثار آتی جراحی کمک شایانی خواهد نمود.

گن جراحی ابدومینوپلاستی

گن جراحی ابدومینوپلاستی اثرات زخم را در آینده کاهش می دهد

گن جراحی ابدومینوپلاستی می‌تواند نتایج عمل شما را بهبود بخشد

اثرات باقی مانده از جراحی های عمومی مانند سزارین، عمل قلب باز و ابدومینوپلاستی یکی از نگرانی های بیماران خصوصا بانوان می باشد که از اثرات پوستی و محل برش در آینده شکایت دارند. گن جراحی ابدومینوپلاستی یا گن جراحی لیپوساکشن در بهبود اثرات باقی مانده از جای برش تاثیر بالایی داشته و بیمارانی که از انواع گن جراحی ابدومینوپلاستی استفاده نموده اند نتایج حاصل شده بهتری در مقایسه با سایر بیماران تجربه کرده اند در موارد زیادی این بیماران در مقایسه با سایر بیماران ذکر نموده اند که فعالیت های روز مره و حرکتی آنها بسیار راحت بوده و درد و ناراحتی کمتری را در روزهای بعد از جراحی تجربه نمود اند.

گن جراحی ابدومینوپلاستی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

گن های مناسب دارای ویژگی های مهم و حیاتی می باشند که در صورت انتخاب یک گن نامناسب و یا ناشناخته خطرات احتمالی آن عواقب ناخوشایندی برای بیمار به همراه خواهد داشت. گن های حرفه ای و مناسب با فشار خاص و منحصر به فرد و در سایزبندی های متنوع عرضه میشود و تمامی موارد ذکر شده در این مقاله منجمله بهبود سریعتر جای زخم و جلوگیری از تورم در نقطه جراحی را به همراه دارد. در نقطه مقابل در صورت خرید یک گن جراحی ابدومینوپلاستی نامناسب خطرات عفونت و نکروز یا بافت مردگی در نقطه جراحی افزایش پیدا میکند که کارشناسان فروشگاه کیش طب به صورت حضوری و آنلاین با ارائه جدول دقیق سایز بندی سایز مناسب بیمار را دقیقا مطابق دستور پزشک در اختیار شما قرار خواهند داد که این جداول سایز بندی در صفحات محصولات بارگزاری گردیده است.

گن های نامناسب که سفتی و فشار ناخوشایندی برای شما به همراه دارند باعث ناراحتی و کاهش اثرات جراحی می شوند که در این مورد لازم است با جراح و پزشک متخصص خود مشورت نمایید.

عوارض استفاده نکردن از گن جراحی ابدومینوپلاستی

استفاده از گن جراحی ابدومینوپلاستی در کنار فواید بسیار بالا ضرورت داشته و پزشک بعد از جراحی گن مناسب شما را برای شما تجویز خواهد نمود.در صورت عدم استفاده از گن جراحی ابدومینوپلاستی عوارض زیر شایع می باشد:

  • ایجاد کبودی ، تورم و زخم
  • افزایش درد و اختلال در حرکت
  • ایجاد عفونت پوستی یا چرکی
  • افزایش مدت زمان بهبودی
  • کاهش  نتایج زیبایی و باقی ماندن جای زخم و برش

استفاده از گن جراحی ابدومینوپلاستی مناسب با توجه به سایز بیمار و نقطه جراحی شده یکی از مهم ترین عوامل کسب نتیجه دلخواه پس از جراحی می باشد که به سبب حساسیت انتخاب گن مناسب و ضرورت تائید کیفیت گن ها توسط جراح، فروشگاه اینترنتی کیش طب اقدام به تامین گن های جراحی با کیفیت روز دنیا نموده است.

 

لیپوتکس (LIPOTEKS)

کمپانی İZMİR MEDİKAL پس از ورود به بخش پزشکی در سال 2017، اقدام به تولید محصولات متنوع در زمینه ارتوپدی نمود و ضمن معرفی این محصولات در نمایشگاههای بین المللی پزشکی توانست نظر جراحان زیبایی و متخصصان را به خود جلب نماید.شرکت İZMİR MEDİKAL با تولید محصولاتی که از تغییرات فیزیکی پوستی مانند حذف چربی، بازیابی و اعمال کشش پشتیبانی می کند و عوارض جراحی های عمومی منجمله لیپوساکشن یا ابدومینوپلاستی را کاهش میدهد  ابتکار جدیدی در این بخش انجام داد. در نتیجه مطالعات بلندمدت امکان سنجی و تحقیق و توسعه، این شرکت شروع به تولید کرست با نشان تجاری LIPOTEKS نمود.

 

گن جراحی ابدومینوپلاستی

گن های جراحی ابدومینوپلاستی تولید شده در کمپانی لیپوتکس

علاوه بر رشد در بازار جهانی با کرست لیپوساکشن و محصولات ابدومینوپلاستی ، اولویت اصلی ایپوتکس این است که یک برند قابل اعتماد در بازار با محصولات مقرون به صرفه و با کیفیت باشد. لیپوتکس با کیفیت بالای پارچه، دوخت و سایر محصولات تکمیلی خود، رضایت، راحتی و سلامتی بیماران را هدف اصلی و جدانشدنی خود قرار داده است. تمامی محصولات به سبب حساسیت بالا در نهایت دقت در محیطی بهداشتی و ایزوله تولید میشود و به سبب تولید تک تک محصولات توسط متخصصان و خیاطان ماهر و زبردست کیفیت بالایی در مقایسه با دوخت تمام اتوماتیک دارد . این به کاربران کمک می کند تا به سرعت سلامت خود را پس از جراحی با پارچه تنفسی ویژه خود با اثر میکرو فشار به دست آورند و اثرات مطلوب مورد نظر در جراحی با کمک گن جراحی ابدومینوپلاستی و سایر محصولات لیپوتکس دو چندان شود.

 

گن های مختلف لیپوتکس با کارایی های متفاوت و برای نقاط مختلف بدن استفاده میشود و این شرکت با تولید گن های لاغری و جراحی در سایزهای مختلف پاسخ گوی طیف وسیعی از استفاده کنندگان این محصولات می باشد.

گن جراحی ابدومینوپلاستی لیپوتکس

گن پهلو ترانسفر ( باز ) بالای زانو لیپوتکس مدل HI01

این گن لاغری یک محصولی بسیار خوب و با کارایی بالا برای تناسب اندام می باشد که بالای زانو و جلو باز است  و برای پس از جراحی های زیبایی ابدومینوپلاستی یا لیپوساکشن بسیار مناسب می باشد. گن های لاغری دقیقا برای فرم دهی بدن در نقاط شکم و پهلو طراحی شده اند و بصورت طبی با اعمال فشار و گرما بر مرکزیت شکم و پهلو سبب می شوند تا اندام شما مانند یک ساعت شنی از کمر باریک شود. گن پهلو ترانسفر با طراحی فوق العاده بی نظیر، جنس فوق العاده محکم و با دوام محصولی است که ضمن اثر گذاری بالا در چربی سوزی، می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد و شما ناراحتی از بابت استفاده طولانی مدت از این محصول نخواهید داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *